2017 Tárnokiak a Válogatottban
2017-02-01
Klubunk idén is képviselteti magát válogatott csapatainkban, mind női, mind férfi szinten.
A Női csapatok felkészülése már el is kezdődött januárban, itt 6 játékossal büszkélkedhettünk. A felkészülés folytatódik, a  cél, hogy az összes játékosunk tagja legyen a szűk keretnek, és hogy helyt is álljanak ott. 

A férfi felkészülés Február közepe táján kezdődik egy edzőtábor keretein belül. Ebbe az edzőtáborba is tudunk küldeni pár fiatalt, hogy megmutathassák tudásukat, és, hogy a későbbiekben magukra húzhassák a magyar mezt. Klubunk, mind a 15-ös, mind  a 7-es csapatokban képviselve lesz.
Hajrá Tárnok!
 

A Klubunkról

Létezünk! Március 25-én tartotta A Tárnok RC Kiemelkedően hasznos sportegyesületünk az alakulási gyűlését az érdi Ercsi úti pályán. Azóta hála az egyesület elnökének, Stekler Csabának, és két remek edzőnknek, Csont Lászlónak &eacut Olvass többet...

Galéria

Összes Kép Megtekintése